Myjnia samoobsługowa

Myjnia samoobsługowa

Myjnia samoobsługowa – nasza firma oferuje realizację marzenia o założeniu własnej firmy w jak najkrótszym czasie. Dla doświadczonego handlowca istnieje możliwość otwarcia wysoce dochodowej myjni samochodowej. Przed przystąpieniem do pracy nasi eksperci dobiorą dla Ciebie najlepszą ofertę. Na Państwa życzenie opracuje biznes plan i dostarczy sprzęt na dowolną kwotę inwestycji. Specjalizujemy się w sprzedaży wszelkiego rodzaju samoobsługowych myjni samochodowych. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie. Wybierając nas, wybierasz wysokiej jakości sprzęt, wysoki poziom serwisu i wsparcia technicznego, a także wykwalifikowaną pomoc na etapie budowy, a także uruchomienia myjni. Z naszą pomocą zmaksymalizujesz przychody i zyski, obniżysz koszty i wyprzedzisz wszystkich konkurentów.

Myjnie samoobsługowe: podstawa dochodowego biznesu

Funkcjonalna myjnia samoobsługowa z maszynami samoobsługowymi to obiecujący pomysł na biznes i opłacalna inwestycja. Są to kompaktowe autonomiczne kompleksy z wieloma stacjami mycia. Popularność tego typu obiektów stale rośnie, ponieważ biznes ten nie wiąże się z poważnym ryzykiem i gwarantuje zyski dziesięciokrotnie wyższe niż dochody z wynajmu mieszkań. W zależności od wielkości projektu okres zwrotu waha się od roku do kilku lat, co tłumaczy duże zapotrzebowanie na usługi myjni samochodowych.

Aby zacząć zarabiać, musisz:

 • Grunt – można kupić lub wydzierżawić.
 • Zestaw sprzętu – może być zarówno ekonomiczny, jak i drogi o najwyższej jakości.
 • Rzetelna firma świadcząca usługi w zakresie budowy i montażu obiektów pralniczych.

ważne! Inwestycja w otwarcie myjni jest uzależniona od kosztu zakupu sprzętu. Ale według obliczeń lepiej zwiększyć budżet o 10-20%.

Co zawiera zestaw do mycia samochodu?

Koszt wyposażenia myjni samoobsługowej zależy od wybranego pakietu i konfiguracji.

Myjnia samoobsługowa
Myjnia samoobsługowa

Podstawowe ustawienia w wersji Standard obejmują:

 • Silnik zapewniający stały dopływ wody i detergentu.
 • Pompa wysokiego ciśnienia.
 • Pompy dozujące.
 • Elektrozawory niskiego i wysokiego ciśnienia.
 • Pistolet do mycia i pistolet do piany.
 • Konsola obrotowa (wykonana ze stali nierdzewnej dla zwiększenia żywotności).
 • Panel kontrolny z systemem bezpieczeństwa, jest to panel z ekranem, przyciskami, zintegrowanym akceptorem banknotów i monet, umożliwia wybór programu prania, uzupełnia możliwość płatności bezgotówkowej i obsługi kart lojalnościowych.
 • Uchwyt na matę samochodową.

Należy również wziąć pod uwagę systemy uzdatniania wody i oczyszczalnie ścieków. Pierwszy z nich pomoże usunąć piasek z wody, znormalizuje jej skład chemiczny i przedłuży żywotność urządzenia. Drugi zapewnia wysokiej jakości usuwanie frakcji pianotwórczej, cząstek stałych i osadów olejowych dla wysokiego stopnia oczyszczenia wody. Wykonujemy projekty pod klucz, organizujemy myjnie szybkiego startu. Tylko u nas dostępne są pakiety w różnych kategoriach cenowych, co pozwala wybrać odpowiednie rozwiązanie techniczne bez nadwyrężania budżetu.

Jak wpływa na koszt otwarcia myjni bezdotykowej?

Podstawą takich obliczeń jest wskazanie, ile stacji będzie zawierała myjnia. Im więcej masz punktów, tym wyższy koszt założenia firmy. Należy jednak wziąć pod uwagę, że więcej miejsc postojowych zwiększy rentowność kompleksu, skróci czas postoju i zwiększy przychody. Na koszty mają wpływ takie czynniki jak: materiały użyte do produkcji urządzeń głównych, pompy wysokociśnieniowe (wydajność i ilość), agregaty, filtry i systemy odwróconej osmozy do wysokiej jakości oczyszczania wody źródłowej i ściekowej, węże, pistolety itp.

Czy cena otwarcia myjni zwiększa również powierzchnię?

Nakład pracy na poprawę powierzchni kompleksu wpływa na koszt otwarcia myjni bezdotykowej:

 • Budowa i organizacja parkingów i dróg dojazdowych.
 • Pokrycie terenu kompleksu kostką brukową.
 • Strefa rozwoju i okolice.
 • Sprzątanie i usuwanie odpadów budowlanych.

Mycie samochodu w myjni samochodowej może znacznie przyspieszyć i uprościć proces jego konserwacji. Wszystkie funkcje wykonywane są bez bezpośredniego kontaktu z ciałem, co całkowicie eliminuje ryzyko uszkodzenia lakieru. Wystarczy wyposażyć każdą stację w niezbędny sprzęt do przygotowania samoobsługowej myjni samochodowej, która działa latem lub zimą. Za pomocą specjalnego oprogramowania można określić wielkość pojazdu, opomiarować i podać minimalne ilości wody i chemii samochodowej potrzebne do wysokiej jakości myjni. To oszczędza energię. To znacznie obniża koszty świadczenia usługi, odpowiednio zwiększając rentowność Twojego biznesu.

Ostateczna cena myjni samoobsługowej zależy od wielu czynników, z których każdy jest kalkulowany indywidualnie. Skontaktuj się z naszymi ekspertami, którzy sporządzą szczegółowy biznesplan i zaproponują najkorzystniejsze dla Ciebie warunki współpracy. Na podstawie Państwa życzeń i możliwości finansowych dobierzemy dostępny sprzęt, obliczymy ostateczną cenę myjni oraz ustalimy termin realizacji projektu.

Fotowoltaika przemysłowa Previous post Fotowoltaika przemysłowa
Jak usunąć plamy z wykładzin dywanowych? Next post Jak usunąć plamy z wykładzin dywanowych?